GOFIN Gazeta Podatkowa
Pobierz bezpłatnie aplikację na swój smartfon lub tablet
Pobieranie i korzystanie z aplikacji jest bezpłatne. Większość zasobów dostępna jest tylko dla Prenumeratorów GOFINU, po zalogowaniu się do Twojego KONTA Gofin - sprawdź Dostęp do zasobów.

Dostęp do zasobów

Prenumeratorzy GOFINU posiadający dostęp do wersji internetowej Gazety Podatkowej (w ramach prenumeraty Gazety Podatkowej w wersji papierowej lub abonamentu), po zalogowaniu się w aplikacji GOFIN Gazeta Podatkowa danymi Twojego KONTA Gofin, mają pełny dostęp do Aktualności, Bieżącego numeru Gazety Podatkowej z dodatkami oraz Archiwum.

Szczegóły dostępu do zasobów w tabeli poniżej:

Zasoby w aplikacji Użytkownicy niezalogowani Użytkownicy zalogowani
posiadający prenumeratę / abonament Gazety Podatkowej
SPISY TREŚCI GAZETY I DODATKÓW
WAŻNE INFORMACJE
WZORY DRUKÓW I UMÓW
POLECANE TEMATY
WIDEOPOMOCNIKI GOFINU
BIEŻĄCY NUMER Gazety Podatkowej
DODATKI do Gazety Podatkowej
ARCHIWUM Gazety Podatkowej i dodatków
(od pierwszego numeru - od 2004 roku)
Zamów prenumeratę Gazety Podatkowej lub abonament Gazety Podatkowej on-line i korzystaj ze 100% zasobów aplikacji GOFIN Gazeta Podatkowa !
Zamawiając prenumeratę Gazety Podatkowej w wersji papierowej, wśród wielu przywilejów i korzyści otrzymasz również dostęp do serwisu Gazeta Podatkowa on-line (www.gazetapodatkowa.pl) oraz możliwość korzystania z pełnej zawartości aplikacji GOFIN Gazeta Podatkowa.
Zamów prenumeratę » Zamów abonament »

Dostęp do zasobów

Prenumeratorzy/Abonenci Gazety Podatkowej, po zalogowaniu się w aplikacji mają pełny dostęp do zasobów GOFIN Gazeta Podatkowa.

więcej »

Samouczek

Jak korzystać z aplikacji ? Gdzie się zalogować ? Podstawowe opcje aplikacji GOFIN Gazeta Podatkowa w obrazkowej instrukcji.

więcej »

Pomoc

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące aplikacji GOFIN Gazeta Podatkowa lub skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

więcej »